EMAIL CONTACT info@cleverware.nl
TELEFOON (026) 33 92 101
OPENINGSTIJDEN Ma-Vrij 09:00-18:00
OFFERTE AANVRAGEN

Aanbiedingen Cisco week 21

Aanbiedingen Cisco week 21

Onderstaand de Cisco aanbiedingen voor deze week. Geldig zolang de voorraad strekt.

Artikelnummer

Omschrijving

Prijs

Conditie

GLC-FE-100BX-D=100BASE-BX10-D SFP

€ 185,=

Refurbished

GLC-LH-SMD=1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

€ 230,=

Nieuw

GLC-SX-MMD=1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

€ 195,=

Nieuw

GLC-T=1000Base-T SFP

€ 195,=

Nieuw

GLC-TE=1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

€ 195,=

Nieuw

GLC-ZX-SMD=1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM

€ 965,=

Refurbished

QSFP-40G-LR4=QSFP 40GBASE-LR4 OTN Transceiver, LC, 10KM

€ 3325,=

Nieuw

SFP-10G-ER=10GBASE-ER SFP Module

€ 2785,=

Nieuw

SFP-10G-LR=10GBASE-LR SFP Module

€ 990,=

Nieuw

SFP-10G-LR-S=10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class

€ 795,=

Nieuw

SFP-10G-SR=10GBASE-SR SFP Module

€ 285,=

Nieuw

X2-10GB-CX4=Cisco 10GBASE-CX4 X2 Module for CX4

€ 225,=

Refurbished

X2-10GB-ER=10GBASE-ER X2 Module

€ 1450,=

Refurbished

X2-10GB-LR=10GBASE-LR X2 Module

€ 885,=

Refurbished

X2-10GB-ZR=10GBASE-ZR X2 Module

€ 5495,=

Nieuw

Meer dan één product bestellen? Vraag naar de volume-korting. Beschikbaar zolang de voorraad strekt.

Interesse? Vraag naar de beschikbaarheid door de velden rechts in te vullen of door een mail te sturen naar info@cleverware.nl